ahilik,ahi,ahi evran,islam,aşıkpaşa,kırşehir,ahmedi gülşehri,selçuklu,osmanlı,insan,güzel ahlak

Bu hayatı aşık ahi kul ahmed yaşadı. (bu aşığın yaşam belgeseli video)


Popüler Aramalar

 

Bu hayatı aşık ahi kul ahmed yaşadı. (bu aşığın yaşam belgeseli video) ile Benzer Yazılar:

3 Ocak 2014 Saat : 7:42

“Bu hayatı aşık ahi kul ahmed yaşadı. (bu aşığın yaşam belgeseli video)” için 4 Yorum

 1. KADİR ÇAKIR diyor ki:

  Ahmet Ağbi Kırşehir’e gittik sizin hayat hikayenizle birlikte. Eski halini hatırladım Kırşehir’in ne güzel bağ bahçeler, müstakil evler vardı şimdi beton yığınına döndü. Çocukluğumun geçtiği ev, okudum ilkokul, lise hepsi yıkılmış veya değiştirilmiş maalesef. Allah razı olsun sizden ve emeği geçenlerden.

  • ahi diyor ki:

   sevgili kadir, insan aynı, gönül aynı, dediği dilediği aynı lakin acı yemeği yapan da aynı, aynı boku yiyen de aynı. kırşehirin %25 olan inşaat oturma alanını %40 çıkaran eski belediye başkanına dargınım şehircilik bakanlığına başvurdum yazışma yazışma bi bok çıkmadı. şimdi idare mahkemesine dava edeceğim. sitemize ilgin için teşekkür ederim…

 2. KADİR ÇAKIR diyor ki:

  Ahmet ağbi bir nostalji yapalım dedim olmadı amcaoğlunun da hataları olabilir ama her şeyi O’na yıkmanın anlamı yok. Eğer varsa hata şimdikilerin de düzeltmesi lazım. Kırşehir’e girişte otogar yapmışlar alt geçit yapmaları gerekirken üst geçit yapmışlar o da bir ucube olmuş otogarın orda dinlenme tesisi gibi yola o kadar yakın olması ayrı bir dert. Toplumun çoğunluğu rant peşinde, bir kaç şehir dışın da her yerde aynı sıkıntı var, güzelim İstanbul ne hale geldi. Katılımcı yönetim yok, olan da kendine avanta peşinde. Ama şu bir gerçek ki imar planları belediyelerin keyfine bırakılmayacak kadar önemli bir iş.

  • ahi diyor ki:

   başkanın senin amca oğlu olduğunu sonradan hatırladım. uygun olmayan sözleri senin hatırına çıkarıyorum fakat dargınlığım adalet için devam ediyor. geçitler konusundaki yaklaşımın çok yerinde şehri kilitlediler anasını satayım. sevgilerimi sunarım..

Bu hayatı aşık ahi kul ahmed yaşadı. (bu aşığın yaşam belgeseli video) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

kırşehir Son Yazılar FriendFeed

Dili Seç

cami alttan ısıtma
halı altı ısıtma
cami ısıtma
cami ısıtma